Pilot Somfy Telis 4 Lounge RTS
Producent: Somfy
Indeks producenta: 1810938
Indeks: 1106
Dane techniczne
| Kodowanie | RTS |
|---|---|
| Zasięg | 20 m |
| Zasilanie | 3V, CR2430 |
| Stopień ochrony | Suche pomieszczenia, IP30 |
| Temperatura pracy | 0°C ÷ +60°C |
| Wymiary | 147 × 49 × 22 mm |
| Liczba kanałów | 5 |
| Częstotliwość | 433.42 MHz |
Producent/podmiot odpowiedzialny
Somfy Activités SA
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Francja
Numer telefonu: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Francja
Numer telefonu: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
Unfortunately, this product is no longer available.
Niemniej jednak, jeśli już trafiłeś na tę stronę, to zapewne poszukujesz tego produktu, już taki posiadasz lub chcesz dokupić kolejny.
ZAPYTAJ O WYCENĘ