Pilot Sommer 4020 – 868 MHz
Producent: Sommer
Indeks producenta: 4020V000
Indeks: 613
EAN:
4015862040206
Dane techniczne
| Częstotliwość | 868 MHz |
|---|---|
| Kodowanie | SOMloq Rollingcode |
| Liczba kanałów | 4 |
| Kolor | Czarny, stal nierdzewna |
| Zasilanie | 1 × CR2032, 3V |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Waga | 30 g |
| Temperatura pracy | -20°C ÷ +55°C |
| Wymiary | 20 × 86 × 10 mm |
| Bateria | ✔ Dołączona |
| Kółko do kluczy | ✔ |
| Uchwyt naścienny | ✘ |
Producent/podmiot odpowiedzialny
SOMMER Antriebs- und Funktechnik GmbH
Hans-Böckler-Straße 27
73230 Kirchheim unter Teck
Niemcy
Numer telefonu: +49 7021 80010
E-mail: info@sommer.eu
Hans-Böckler-Straße 27
73230 Kirchheim unter Teck
Niemcy
Numer telefonu: +49 7021 80010
E-mail: info@sommer.eu
PRODUKT WYCOFANY
Dostępny zamiennik
Pilot Sommer Pearl – SOMloq2 – Czarny i czerwony
PRZEJDŹ DO PRODUKTU
Indeks producenta: 4018V000
105,00 zł129,15 zł
Cena nettoZawiera 23% VAT
Cena nettoZawiera 23% VAT
Dla większych zamówień lub projektów oferujemy możliwość negocjacji ceny.
Negocjuj cenę