Pilot Sommer 4071 TELECODY – 868 MHz
Producent: Sommer
Indeks producenta: 4071V000
Indeks: 758
Dane techniczne
| Sygnały radiowe | 12 (10 szt. z programowanym kodem dostępu, 2 szt. bez kodu) |
|---|---|
| Stopień ochrony | IP64 |
| Zasięg | ~25 m |
| Temperatura pracy | -20°C ÷ +55°C |
| Waga | 180 g (z baterią, bez uchwytu) |
| Wymiary | 147 × 48 × 30 mm (z uchwytem) |
| Uchwyt naścienny | ✔ Dołączony |
| Bateria | ✔ Dołączona |
| Częstotliwość | 868 MHz |
| Rodzaj baterii | CR123A, 3V |
Producent/podmiot odpowiedzialny
SOMMER Antriebs- und Funktechnik GmbH
Hans-Böckler-Straße 27
73230 Kirchheim unter Teck
Niemcy
Numer telefonu: +49 7021 80010
E-mail: info@sommer.eu
Hans-Böckler-Straße 27
73230 Kirchheim unter Teck
Niemcy
Numer telefonu: +49 7021 80010
E-mail: info@sommer.eu
Unfortunately, this product is no longer available.
Niemniej jednak, jeśli już trafiłeś na tę stronę, to zapewne poszukujesz tego produktu, już taki posiadasz lub chcesz dokupić kolejny.
ZAPYTAJ O WYCENĘ