Pilot Sommer Pearl Vibe – SOMloq2 – Czarny i różowy
Producent: Sommer
Indeks producenta: 4019V001
Indeks: 4286
Dane techniczne
| Częstotliwość |
868.8 MHz 868.95 MHz |
|---|---|
| Kodowanie |
SOMloq2 Kompatybilność wsteczna z SOMloq Rollingcode |
| Liczba kanałów | 4 |
| Komunikacja | Dwukierunkowa |
| Kolor | Czarny, różowy |
| Zasilanie | 1 × CR2032, 3V |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Temperatura pracy | -25°C ÷ +65°C |
| Wymiary | 26 × 79 × 13 mm |
| Bateria | ✔ Dołączona |
| Kółko do kluczy | ✔ |
| Uchwyt naścienny | ✘ |
Producent/podmiot odpowiedzialny
SOMMER Antriebs- und Funktechnik GmbH
Hans-Böckler-Straße 27
73230 Kirchheim unter Teck
Niemcy
Numer telefonu: +49 7021 80010
E-mail: info@sommer.eu
Hans-Böckler-Straße 27
73230 Kirchheim unter Teck
Niemcy
Numer telefonu: +49 7021 80010
E-mail: info@sommer.eu
Pokaż szczegóły
Stawka VAT:
23%
23%
Łącznie netto za :
Łącznie brutto za :
Jednostka sprzedaży:
sztuki
sztuki
Minimalna ilość:
1 sztuk
1 sztuk
Koszt dostawy:
Bezpłatnie
Bezpłatnie
Dla większych zamówień lub projektów oferujemy możliwość negocjacji ceny.
Negocjuj cenę