Pilot Sommer RUBY 4035 – 868 MHz – Antracyt
Producent: Sommer
Indeks producenta: 4035V000
Indeks: 2824
EAN:
4015862001252
Dane techniczne
| Częstotliwość | 868 MHz |
|---|---|
| Kodowanie | SOMloq Rollingcode |
| Liczba kanałów | 2 |
| Kolor | Czarny, antracytowy |
| Zasilanie | 1 × CR2032, 3V |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Waga | 14 g |
| Temperatura pracy | -20°C ÷ +55°C |
| Wymiary | 26 × 79 × 13 mm |
| Bateria | ✔ Dołączona |
| Kółko do kluczy | ✔ |
| Uchwyt naścienny | ✘ |
Producent/podmiot odpowiedzialny
SOMMER Antriebs- und Funktechnik GmbH
Hans-Böckler-Straße 27
73230 Kirchheim unter Teck
Niemcy
Numer telefonu: +49 7021 80010
E-mail: info@sommer.eu
Hans-Böckler-Straße 27
73230 Kirchheim unter Teck
Niemcy
Numer telefonu: +49 7021 80010
E-mail: info@sommer.eu
PRODUKT WYCOFANY
Dostępny zamiennik
Pilot Sommer Pearl Twin – SOMloq2
PRZEJDŹ DO PRODUKTU
Indeks producenta: S10019-00001S
90,00 zł110,70 zł
Cena nettoZawiera 23% VAT
Cena nettoZawiera 23% VAT
Dla większych zamówień lub projektów oferujemy możliwość negocjacji ceny.
Negocjuj cenę