Pilot Tousek RS 868-TXR-4
Producent: Tousek
Indeks producenta: 13180030
Indeks: 2351
Nadajnik z 4 przyciskami, pracujący na częstotliwości 868,3 MHz oraz kompatybilny z kodowaniem Tousek RS. Obudowa wykonana z tworzywa sztucznego. Wyposażony w kółko do kluczy.
Dane techniczne
| Częstotliwość | 868,3 MHz |
|---|---|
| Liczba kanałów | 4 |
| Kodowanie | Tousek Rolling Code RS 868 |
| Modulacja | FSK |
| Rodzaj baterii | 1 × 12V, GP23A |
| Wymiary | 45 × 84 × 13 mm |
| Temperatura pracy | -10°C ÷ +55°C |
| Uchwyt naścienny | ✘ |
| Kółko do kluczy | ✔ Dołączony |
| Bateria | ✔ Dołączona |
Producent/podmiot odpowiedzialny
Tousek Ges.m.b.H
Zetschegasse 1
1230 Wien
Austria
Numer telefonu: +43 1 667 36 01
E-mail: info@tousek.at
Zetschegasse 1
1230 Wien
Austria
Numer telefonu: +43 1 667 36 01
E-mail: info@tousek.at
PRODUKT WYCOFANY
Dostępny zamiennik
