Came G06850
Producent: Came
Indeks producenta: G06850
Indeks: 2521
Ramię aluminiowe tubowe o wymiarach ∅100 × 6850 mm. Przygotowane do montażu listwy LED.
Dane techniczne
| Szerokość | 2375 mm |
|---|---|
| Wysokość | 2125 mm |
| Powierzchnia | Woodgrain |
| Ilość segmentów | 4 |
| Wysokość pojedynczego segmentu | 531 mm |
| Przetłoczenia | M |
| Typ prowadzenia | Z - ze sprężynami naciągowymi |
| Grubość płyty bramy | 42/20 mm |
| Współczynnik przenikania ciepła U płyty bramy | 1.36 W/m²K |
Producent/podmiot odpowiedzialny
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Włochy
Numer telefonu: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Włochy
Numer telefonu: +39 0422 4940
Pokaż szczegóły
Stawka VAT:
23%
23%
Łącznie netto za :
Łącznie brutto za :
Jednostka sprzedaży:
sztuki
sztuki
Minimalna ilość:
1 sztuk
1 sztuk
Koszt dostawy:
Bezpłatnie
Bezpłatnie
Dla większych zamówień lub projektów oferujemy możliwość negocjacji ceny.
Negocjuj cenę