Sterownik do bram rolowanych Somfy Rollixo RTS
Producent: Somfy
Indeks producenta: RollixoRTS
Indeks: 2763
Dane techniczne
| Zasilanie | 230 Vac |
|---|---|
| Maksymalny pobór mocy | 750 W |
| Zintegrowany odbiornik radowy | ✔ Somfy RTS, 433.42 MHz |
| Ilość pilotów możliwych do zaprogramowania | 32 |
| Temperatura pracy | -20°C ÷ +60°C |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wymiary | 158 × 262 × 61 mm |
| Zintegrowane oświetlenie | ✔ 230 V, max. 25 W, E14 |
| Wejścia dla urządzeń zabezpieczających |
- Przewodowa listwa krawędziowa (optyczna lub rezystancyjna) - Hamulec bezpieczeństwa - Fotokomórki |
| Wejście testowe urządzeń zabezpieczających | ✔ Dla fotokomórek |
| Wejście sterowania kablowego | ✔ Styk bezpotencjałowy NO |
| Wyjście lampy ostrzegawczej | - Pomarańczowa dioda LED, 24 V, maks. 4 W |
| Wyjście dla syreny alarmowej | ✔ |
| Napięcie zasilania akcesoriów | 24 Vdc, maksymalnie 150 mA |
| Zintegrowane przyciski kontrolne | ✔ Na panelu frontowym: ▲ Góra - ■ Stop - ▼ Dół |
| Dostępne tryby sterowania napędem |
- Sekwencyjny - Półautomatyczny - Dedykowany (Otwórz/Stop/Zamknij) |
| Automatyczne zamykanie bramy | Programowalne opóźnienie czasowe zamknięcia od 5 do 120 sekund oraz szybkie zamknięcie po zadziałaniu fotokomórek. |
| Diagnozowanie |
W czasie rzeczywistym za pomocą 4 diód LED. Diagnozowane funkcje: - Napęd i hamulec bezpieczeństwa - Listwa bezpieczeństwa - Baterie listwy bezpieczeństwa - Fotokomórki |
Producent/podmiot odpowiedzialny
Somfy Activités SA
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Francja
Numer telefonu: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Francja
Numer telefonu: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
Cena tego produktu ustalana jest na podstawie indywidualnej wyceny.
ZAPYTAJ O WYCENĘ
Pokaż szczegóły
Jednostka sprzedaży:
sztuki
sztuki
Minimalna ilość:
1 sztuk
1 sztuk