Pilot BFT Mitto B RCB 04 – CLEAR ICE
Producent: BFT
Indeks producenta: D111947
Indeks: 1429
Nadajnik z 4 przyciskami. Częstotliwość: 433.92 MHz - tylko do produktów BFT. Plastikowa obudowa koloru białego
Dane techniczne
| Częstotliwość | 433,92 MHz |
|---|---|
| Liczba kanałów | 4 |
| Kolor | Biały |
| Zasilanie | 1 x 12V |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Temperatura pracy | -20°C ÷ +60°C |
| Wymiary | 60 × 40 × 15 mm |
| Bateria | ✔ Dołączona |
| Uchwyt naścienny | ✘ Należy zakupić osobno |
| Kółko do kluczy | ✔ Dołączony |
Producent/podmiot odpowiedzialny
BFT S.p.A.
Via Lago di Vico 44
36015 Schio (VI)
Włochy
Numer telefonu: +39 0445 696511
E-mail: info@bft.it
Via Lago di Vico 44
36015 Schio (VI)
Włochy
Numer telefonu: +39 0445 696511
E-mail: info@bft.it
PRODUKT WYCOFANY
Dostępny zamiennik
Pilot BFT Mitto COOL C4 – Biały
PRZEJDŹ DO PRODUKTU
Indeks producenta: D112318 00003, 2614321
103,00 zł126,69 zł
Cena nettoZawiera 23% VAT
Cena nettoZawiera 23% VAT
Dla większych zamówień lub projektów oferujemy możliwość negocjacji ceny.
Negocjuj cenę